Jesienne kolory , sarenki i jeleń

Odkąd mam swoją półkę w kuchni, staram się ciągle coś na niej eksponować. Wyciągam z czeluści szaf i szafek rzeczy, których wcześniej nie pokazywałam, Tak też było z cynowymi talerzami z moim ulubionym motywem sarenek i jelenia. Talerze zakupione jak  zwykle w składziku. Natomiast dwa talerze z motywem kwiatowym ( Koło), prezentowane w poprzednim wpisie, to znalezisko śmietnikowe.Leżały owinięte w papier, widocznie komuś się znudziły. W domku jesiennie. Są dynie, kasztany , liście, szyszki, sporo grzybów zebranych przez tatę . Ciepłe koce i poduchy, palące się świece i lampiony, zapomniane przez okres lata. Jesień ma ten swój urok.

2 Komentarze

  1. Jesień to urokliwa pora, mnie niestety dobija deszczowa aura. Co do dekoracji cały czas noszę się z zamiarem zrobienia takiego wianka ale jeszcze nie zgromadziłam materiałów. Może Ty taki skomponuj do Waszego mieszkanka :)

    • Od dłuższego czasu też noszę się z takim zamiarem. Wianek jesienny to świetny pomysł. Myślałam o szyszkach i jarzębinie albo innych, małych owocach.Jeszcze liście i suszone kwiaty.Tylko trzeba się zebrać. Niestety i mnie dobija padajacy deszcz.Dzięki za wiarę w moje możliwości, nie wiem czy taki wianek w moim wykonaniu można będzie zaprezentować.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.